Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixer66

    senior tag

    válasz attila666 #20827 üzenetére

    Ezen már Én is gondolkodtam, hogy a mostaniból nem lenne rossz csinálni egy reflexeset, csak mivel ilyen témában nem vagyok otthon, így egyedül nem állnék neki.Láttam már ilyen programokat, amik kiszámolják Nekem hogy mit merre, de arra is írták, hogy egyáltalán nem 100% amit kidob.Pénzem nincs most, hogy ládát csináltassak, meg hát majdnem ott lennék, hogy vehetnék helyette egy készre szereltet. Persze tudom elég sufni tuning megoldás lenne belerakni ezt a házimozi sub-ot, úgyhogy inkább el is passzolom ne foglalja itt a helyet, csak ma szétszedtem megláttam mekkora mágnes van alatta , meg tényleg szépen szól és hirtelen rám jött, hogy mi lenne ha beleraknám kocsiba.Nah de el is hesegettem ezt a gondolatot. :K
    Nah akkor érted mi a bajom, hogy erősen keményen szól a mostani is, de Nekem a nagyon mély lágy hangok hiányoznak, amit csak reflexesből hallottam. Nincs nagy komoly autóm, szóval nem akarom szétrobbantani a hátulját, meg azt se akarom hogy minden alkatrész zörögjön, csak hogy halkan is szépen doromboljon.

Új hozzászólás Aktív témák