Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeNOx

    tag

    Sziasztok! Nos tegnap megvettem a Pioneer MVH-1400UB fejegységem a kocsihoz és az a gondom lenne, hogy összeszerelem a cuccot ahogy le van írva meg ahogy a józan paraszt ész kívánja de mégse működik, be se kapcsol a cucc :( Olyan mintha nem is kapna áramot. Csináltam pár fotót a körülményekről ugyanis az előző tulaj elég érdekesen oldotta meg az iso csatlakozó kérdést :D A régi rádió egyébként működik, bár azt nem tudom megítélni, hogy mennyire jól, mert csak az alap funkcióira képes már sajnos, mivel eléggé megviselt állapotba van szegényke. Remélem valami tanácsot tudtok nekem adni, hogy mit tegyek most. :)

    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    Az utolsó képen a régi fejegységen lévő ábrát fotóztam le ugyanis az így a jelenlegi állapot szerint működik és hát működnie kéne ezáltal az új fejegységnek is sztem hiába van ugye 1-el több része a csatlakozónak, mivel arrra a részre szerintem nincs szükség ahogy az a füzetéből is kiderül. Konkrétan én most a 4. és 5. képen látható biztosítékra lennék kíváncsi, hogy az jó-e így mert el van törve az a műanyag cucc ami befogta, meg a biztosítékba is elszakadt a szál. Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák