Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stupid user

    tag

    válasz Nisida #3809 üzenetére

    Sziasztok Nisida, Godlike,

    köszönöm, hogy foglalkoztok vele, megpróbálok válaszolni a kérdésekre:

    - sajnos nem tudom pontosan, melyik rajzból indult a dolog, amire gyanakszom az az légcsatorna terv volt, a gépészek autoCAD-et használnak + valami ráépülő modult, ami az ő életüket könnyebbé teszi.
    - mi tőlük dwg formátumot kapunk, nem konvertálunk semmit.

    azt a rajzot már nem akarom nagyon nyaggatni, a tervezéssel is készen vagyunk, a problémám, hogy a további rajzainkat is fertőzzük vele, és eddig nem találtam olyan programot, ami "látná", hogy mi van benne. Ahogy írtam AutoCAD-el megnyitva üres. Tudtok esetleg az AutoCAD-nek olyan funkciójáról, ami kilistázza a rajzban lévő elemeket?
    Van ötletetek, mivel kéne megnyitogatni a fertőzött fájlokat, hogy a nem kívánatos részeket ki tudjuk törölni belőlük?

    Nagyon hálás lennék, ha tudnátok segíteni, mert így rettenetesen szívunk.

    mellékelek egy képet, ami az új rajzba beillesztett objektum törlése utáni Purge-ról készült.

    A listából csak az ív 125 a mi elemünk az összes többi csak jön vele, purge után eltűnnek, de benne maradnak a rajzban.

    " ... TILTJUK a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot)... "

Új hozzászólás Aktív témák