Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peti78

    őstag

    válasz HUTCHDB #48900 üzenetére

    Szia!

    Anno meguntam ezt a műanyagápolós játékot, és kipróbáltam ezt a [preventet]. Előzör az asszony kocsiján, majd az enyémen. Nyilván alapos tisztítás és maszkolást követően két rétegben vittem fel, rétegek között fél órát hagytam az első befejezésétől számítva.

    Ez nagyjából három éve volt, azóta mindkét autót lecseréltük, pár hónapja láttam az asszonyét, még teljesen rendben volt. Mármint a műanyag, mert az autó eléggé el volt hanyagolva.

    Haverom az általad linkelt Sonax-ot használja. Ha jól emlékszem, az teljesen sima felületet ad és némileg fényes ugye?

    A Prevent inkább mélyfekete, minimálisan érdes felületet. Nekem ez jobban tetszik. Nyilván a Sonax gyorsabb, nem igényes különösebb maszkolást.

    Szóval mindkettő jó, a kérdés hogy melyik illik jobban szerinted az autó stílusához, és a preferenciáidhoz.

    Egyébként ha külső műanyagápoló, akkor én nem tudok jó szívvel ajánlani egyet sem, ha kisebb vagy nagyobb mértékben kifakult műanyagról van szó és a szín visszanyerésére, illetve annak fenntartása a cél. ( Ahogy időközben Petyyyyy is hasonló tapasztalatot fogalmazott meg) Igaz, jelenleg egyik autón sincs egy pici műanyag sem kívül, úgyhogy ez a terület az utóbbi időben teljesen kiesett az érdeklődési körből.

    [ Szerkesztve ]

    Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

Új hozzászólás Aktív témák