Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    Kérdésem lenne a nagyérdeműhöz.
    Ki milyen forrást használ digitlejátszóként és miért? Lehet irni a hálózati lejátszókat, pc-ket mobil lejátszókat, DAC-kal és anélkül rendelkezőket, miket próbált ki mellette, mi szól ellene, ár-érték, stb...
    Kezdem én: Marantz NA 6005 volt, össze lett hasonlitva Bluesound Node 2 lejátszóval, a marantz világosabb, könnyedebb hang volt, a Node 2 izmosabb, kevésbé levegős hang, több mélyhanggal..néhol itt, néhol ott hallottam (hallottuk) jobbnak egyiket, másikat...aztán jött egy lehetőség egy Nuprime HD AVA személyében, nyomott áron megvettem, új ár 700 volt anno, hibás a kimenet (sub-center nem ad jelet), de van rajta USB B bemenet, Chord Silverrel van a Mezei HP Elitebook-ra rákötve és a Marantznak mennie kellett. Az USB bemenet DAC is egyben, teljesen szeparált a többi résztől. Jobb, teresebb, tisztább a hang, mint a Marantz NA 6005-el. Jelenleg tapasztalás lesz, futómű keresés (akár DAC-kal együtt, akár a Nuprime USB dacját felhasználva), meg akarom hallgatni a tizenezres lejátszókat is, és persze a másfélmilliósokat is...kérdés, ki hol tart, mi a lejátszója FLAC, DSD, MP3, stb lejátszáshoz? Jöhet javaslat is ha tapasztalaton alapul.

Új hozzászólás Aktív témák