Hirdetés

Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz luw2win #6459 üzenetére

    Nekem az első Magyarországi Sapphire szállítmányból jött az X2 januárban. :K Akkor még csak 8.1 Catalyst volt ami nem támogatta rendesen a 2 GPU-t. Szóval végig kísértem a driverek és ez által a kártya fejlődését. Összességében le a kalappal az Ati előtt! :C
    8.2 már jobb volt, 8.3 az kaki, 8.4--8.5--8.6 pedig folyamatos javulást mutatott.
    A drivereken sok minden múlik, és persze hogy amiatt nőtt meg a teljesítmény, mivel a hardveres specifikációk nem változtak. A mai napig fejlett a hardvere, jóval fejlettebb mint az nV-nek. Persze a 4870 CF, 4870 X2 jóval gyorsabb lesz, de egyenlőre feleslegesen, ill. azoknak lesz jó akik 1680x1050 felbontás kevés. Jelenleg a 3870 X2 minden játékkal tudja a 1680-as felbontást, persze evidens hogy szűrőkkel. :K
    A 4870 széria létjogosultsága nyáron a 3d mark döntögetésekre fog nagyon jó alapot adni, és kétlem hogy év vége-2009 év eleje előtt bárki is kihasználná az előnyeit 1680x1050-es felbontásban a 3870 X2-vel szemben. Mert ugye játékok alatt tök mindegy hogy 60fps vagy 120fps. ;) Szóval ha jót akarsz játszani, viszonylag olcsón, várd meg a 4870-es debütálását, mert az hatással lesz az X2-es árakra, és akkor vegyél...1-1,5 évig tuti jó lesz 1680-ba. :K

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Aktív témák