Hirdetés

Aktív témák

  • hakos1987

    őstag

    ehhez a táp dologhoz én is hozzászólnék egy kicsit....
    mki a wattokról beszél, pedig leginkább az fontos, hogy hány A-t tud leadni! Ráadásul egy 500W-os táp 300-350W-ot tud csak leadni! Nekem pl. Antec féle Earthwatts tápom van, amire rá van írva, hogy 80 plus, vagyis min 80%-ot tud (400W)....
    tesómnak most raktam össze gépet, és Ipon-ba (bocs a reklámért) 7-ért volt 400W-os FSP táp, ami lazán viszi a konfigot....
    A másik, hogy úgy hallottam, a corsair tápok hangosak.... nyilván mert melegednek!
    Viszont tesóm FSP-je sztem elég halk, az én antec tápomba meg nem is megy a venti!! pedig csak 8 centis van benn, az se kapcsol be, játék alatt is csak alig prögö fel néha, és tök hűvös! pedig Phenom és 3870X2 megdolgoztatja... Jah és ennek is Seasonic a belseje....

    1szó mint száz: az én véleményem az, hogy egy 400W-os márkás táp igen is ajánlott, ráadásul 7-ért lehet venni újonnan olyat, ami még csendes is, így sztem nem pénzkidobás!

    mod: abban a bizonyos üzletben, a 400W-os FSP táp már csak 5.900 FT!! Sztem ennyit meg kell hogy érjen, hogy ne csessze szét a gépét a táp....

    [ Szerkesztve ]

    Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

Aktív témák