Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz runner 125 #7286 üzenetére

    Valamit én sem értek. Bocsánat, ha hülyeséget kérdezek, de a megrendelőnek az volt a gondja, hogy az "erezet" nem fut folyamatosan, ahol vége van az egyik elemnek és következik a másik? Üsse be a gugliba, hogy "laminált padló" és nézze meg a találatokat. A többségnél természetesen az erezet nem találkozik, ahogyan a valódi svédpadlónál sem, legfeljebb az okozza a változatosságot, hogy egyik típusnál nagyon domináns az erezet illetve színeltérés (ezt mondják rusztikusak), a másiknál meg kevésbé feltűnő. De miután a laminált cucc valójában "grafika" így megoldható, hogy tényleg végtelenítve legyen az erezet, de az még álságosabb.

    "Viszont a vágási részét nem értem.
    Mivel, ha pl elvágod, akkor már a vágott résznek nem lesz nútja, így h akasztod össze a másik elemmel? "

    Ezt sem értem. És vagy én nem értek valamit, vagy te nem csinálod szakszerűen a dolgot. A sor végén, amikor jön a fal, ugyebár vágni kell az anyagot, mindegy, hogy lamiról, szalagparkettáról, svédpadlóról van szó. A leeső darab sehova máshova nem kerülhet, mint a következő sor elejére, ott meg, a fal mellett, nincs szükség a "hiányzó" nútra.

Új hozzászólás Aktív témák