Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • egil2

    csendes tag

    válasz AIex #60823 üzenetére

    Nekem pl. fontosabb, hogy a 45-ös labamnak legyen elég hely. Magasat lépni még tudok:-)

    Donki Hóte: a stabilitás mindenképp számít, de fokonként 2 speckó Ytong dübel szerintem megtartaná a súlyom felét. (A másik oldal beton) Dübelenként 25 kg.
    Egyébként a 3x menés nyilván nem igaz, de havonta átlagosan 1-2 alkalomnál nem lesz több. A pincét raktárként fogjuk használni, olyan dolgok vannak most is ott, amit ki ugyan nem dobunk, de általában nincs szükség rá. Pl maradék építőanyag, gyerek régi csúszdája, néhány műanyaghordó, autókerekek, műszaki cikkek dobozai... ilyesmik.
    Ugyan a kérdést azért tettem fel itt, hogy a fa lépcsőfokok elégségességére rákérdezzek, de örülök, hogy minden egyebet is felhoztatok:-) A 'pihenő' (ez milyen hülye szó) 5x10-es fából készült, abból vannak a lábai, a lábakat összekötő keret is. Van még 5 keresztmerevítő vékonyabb fából a fedlap alatt, a fedlap pedig kb. 1,9 vastag fenyő lap. Ez lehet, hogy kevés lesz, mármint hamar kopni fog a kevés járástól is, de azt könnyű cserélni.

Új hozzászólás Aktív témák