Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Vikusz77 #5541 üzenetére

    "és órákon át csak fúrod a lukakat, nem nagyon teszed le. Letenni már ráfizetés lenne"

    Sajnos nem oldható meg, h 4 lyuk kifúrása után ne tegyem le a gépet. Egyszer mdk01 felvetette, h át kell szervezni a munkafolyamatot úgy, h egy szuszra előre fúrni minden lyukat. Átláttam én rögtön, h legkevesebb 50 %-al javulna a teljesítmény. Átgondoltam aztán újból és újból, h miként lehetne megoldani, de nem sikerült megoldani. Még mindig nem vetettem el ezt az áttervezés dolgot, mert ez akkora piaci előnyhöz juttatna, h ábrándolni is kellemes róla. Az az igazság, h a vonalrajz alapján szabadkézi vágással készült lepkéim látszatra tök egyformák, de a valóságban olyanok, mint a rizsszemek. Egyformának néz az ki, de nincs egy zsákban két egyforma mégse. Azzal tudtam a piacra beférkőzni ezzel a játékkal, h soha nem kellett hangolnom a működését, minden darab készre szereléskor egyből átmegy a MEO-n.

    Köszönöm, amit belinkeltél makitát. Ez talán még jobban tetszik, mint amit tavaly télen ajánlottál a vaterán. Olyan szaga van a dolognak, h meg is rendelem Vén Pistától. Átgondolom, mire van még onnan szükségem, h ingyen házhoz is szállítsa nekem. Ennél könnyebb gépet úgysem kapok. (A jelenlegi AEG se könnyebb, csak tíz dekával ha jól emlékszem. Van a metebónak 80 dekás kis kézre eső akkus fúrója 40-ért egy akkumulátorral - hát az túl azon, h drága, ráadásul mint metebó, ez az utolsó márkanév, ahol keresek, ha kell valami.) Ez a kis makita valójában arra kell, h ha megállna az AEG megint, ne szarjam össze magam a kíntól, hanem dolgozhassak legalább csökkentett módban tovább. Arra viszont se olcsóbbat, se jobbat nem találok egy fél éve sehol.

    (Mennyire vitte fel a vaterán az árát a srác tavaly annak a kis makitának?)

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák