Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z0mbi

    senior tag

    Sziasztok
    12 eve tag vagyok a PH n de nem gondoltam soha ra hogy asztalosklubb is van :D
    Mivel kockasagom valamivel semlegesiteni kell az egyensuly fele torekedve ezert 3 eve hobbiasztaloskodom.
    Ennyit az eletemrol.
    Maro asztalt kene epitsek v2.0 at. Jelen pillanatban a lidl os munkaalvanyon van egy laminalt forgacslap amibe belevan fogva a felsomarom. mukodik de minden alkalommal mikor allitani kell a vezetot akkor derekszog, meresek, mindent 100x , esetlen, nehez. (persze mikor megvan akkor megy frankon.

    Vezeto sin kell. Ujra epitenem az asztalt, a furdancson talaltam vmit ami talan jo lehet. Aliexpressrol nem akarok 2 honapot varni sinekre ami egyebkent ott se olcso (csak a 'fence' 10000 korul van)
    Van e itt valakinek tapasztalata hogy kell jo maroasztalt csinalni (es hogy nem :) )

    Egy biztos retegelt lemezbol lesz hogy legyen merevsege es ne vetemedjen. (bukk/nyir/mitomenmi)

    Masik kerdes: mivel minden videot angolul nezek igy egyre nehezebb itthon alkatreszt talaljak mert nem tudom minek hivjak itthon :D (lasd fence?/az mi? kerites biztos nem :D ez lenne az amit a vezetosinben tolsz es megtamasztja a munkadarabot)
    koszi elore is.
    Z

Új hozzászólás Aktív témák