Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Soká #20822 üzenetére

    Ez már annyira off, hogy kicsit privátszagú lesz talán.

    Nagyon köszönöm a figyelmességedet!
    Épp egy hónapja futottam össze a Goodness tulajdonosával Hortobágyon a hídi vásáron, és vettem is tőle egy öllel.
    Nos, a zokni jó is, olcsó is, mégsem felhőtlen a dolog.
    Bár van benne 10% műszál, nem a zavaró fajtából. Az orrvarrat nélküli innováció eredményeként kicsit kajlán áll az ember lábán ez a zokni orra, de az is bőven belefér. Egy ezresért öt(!) párat vehettem. Ez tényleg nagyon olcsó. A színválasztékba sem lehet belekötni. Külön előny volt számomra, hogy semmiféle mintával nem operál a gyártó, hanem homogén és egyszínű minden pár. (És milyen érdekes, el tudja adni a zoknikat úgy is, hogy nincs nagy ákombákom betűkkel belehímezve, hogy SPORT.)
    Igen ám, de csak vékony zoknikat gyárt. Ha öltönyben kellene dolgoznom, teljesen jó is lenne ez még télen is. De nekem a műhelyben nemritkán úgy kell pörögnöm, hogy füstöl a beton a lábam alatt. Ezmiatt néhány mosás után széttaposom az ilyen vékonka zoknikat. Nekem frottirzoknira lenne szükségem. Olyanra, amiben nincs műszál. Találtam is ilyet Piliscsabán. Teljesen tiszta pamut. Csak ez meg gyakorlatilag semennyit nem nyúlik (nagyon el kell találni a méretemet belőle, ami postán nem egyszerű dolog), és nincs nekem tetsző színű. Viszont ennél csak egy tartósabb zokni volt a lábamon. A hadsereg kincstári fehér frottírzoknija. Hej, ha olyat lehetne még valahol is kapni - mert rég nincs már KRB...
    Sajnos a műszálas zoknitól nem csupán büdös lesz a lábam, hanem jó eséllyel gombás is. :((

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák