Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djozsi

    senior tag

    Sziasztok!

    Valószínűleg én egy picit kőkoribb eszközt keresek, mint itt a többség, de remélem, hogy tudtok ajánlani valami jót.

    Amit tudnia kéne:
    - RCA csatlakozás
    - legalább az alábbi formátumok kezelése: mkv, avi, wmv, divx, xvid, x264, mp3, mp4, jpg
    - tudjon USB-t és DVD-t kezelni
    - tudjon feliratot kezelni

    És ennyi.

    Kifejezetten jó lenne, ha ennél többet nem tudna, mert akinek szánom ő szegény idősebb és annyira nem boldogul jól a műszaki dolgokkal, ezért kifejezetten jó lenne, ha nem lenne ennél lényegesen bonyolultabb, nagyobb tudású, mert csak el fog veszni benne.

    Előre is köszönöm!

  • djozsi

    senior tag

    Ezer bocsánat, fentebb már postoltam ugyan ezt, de hátha valaki mégis tudna segíteni csak nem vettem észre. Ígérem nem fogom tovább spammelni, ha ez ellenkezik a szabályzattal töröljétek nyugodtan.

    Sziasztok!

    Valószínűleg én egy picit kőkoribb eszközt keresek, mint itt a többség, de remélem, hogy tudtok ajánlani valami jót.
    Amit tudnia kéne:
    - RCA csatlakozás
    - legalább az alábbi formátumok kezelése: mkv, avi, wmv, divx, xvid, x264, mp3, mp4, jpg
    - tudjon USB-t és DVD-t kezelni
    - tudjon feliratot kezelni

    És ennyi.

    Kifejezetten jó lenne, ha ennél többet nem tudna, mert akinek szánom ő szegény idősebb és annyira nem boldogul jól a műszaki dolgokkal, ezért kifejezetten jó lenne, ha nem lenne ennél lényegesen bonyolultabb, nagyobb tudású, mert csak el fog veszni benne.

    Előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák