Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz blakey #60688 üzenetére

    A hardver olyan, amilyen. Azon szerintem nem fog változtatni az újabb LE. Ami nem tetszik, hogy feliratok felugrása közben meg-megdöccen a lejátszás, vagy bármely infó gomb megnyomására ugyanígy reagál, a 10 bitet nem tudom kapcsolni, csak mert nem értek a mókoláshoz, az újabb LE meg még odébb van, ami eleve tartalmazza a 10 bit beállításának lehetőségét. A kezelhetősége sem tökéletes, kissé nehézkes a hangsávváltás, vagy a feliratok kinyerése....nem egygombos.... aztán itt van még "beletekerés", ami csak előre működik, visszafelé már nem hajlandó. Szóval a Med600 1000x jobb volt ilyen szempontból, ha már ott tartunk hogy egy médialejátszó legyen kezes, könnyen manőverezhető, stb stb. .Még a Dune sem volt olyan jó, mint a Med.. hja, az ember a jót megszokja és úgy látszik onnan csak hátrafelé van. Elvagyok a LE-el, nem arról van szó, de még messze nem olyan, mint egy "klasszul" működő médialejátszó.

    Amúgy nem hiszem, hogy egy "valódi" androidos amlogic gép jobb lenne, mert ugyanaz a hw van benne, mint az enyémben. A frissítéseket később kapom rá, viszont nem létkérdés, hogy "naprakész" legyek vele...ha jól működik, de az egy vicc, hogy egyfolytában ba@tatni kell, mert állandóan változik a sw, napról napra. Nem értem ez kinek jó? Nekem biztosan nem. Jó lenne egy megbízható, stabil, "állandó" rendszer, ami már most úgy működik, mint ahogyan az 5 évvel ezelőtt működő Med600-am tudott működni. Ez az "együtt lélegzek a boxommal" feeling nem jön be nekem. :)

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák