Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz Achill3uS #799 üzenetére

    Morgen Kutyus. :D

    Mondtam egy szóval is hogy szar? Hol? Linket? Csak a kérdésedre válaszoltam nem magamból indulva ki, hanem a nagy átlagból. Te szokásodhoz híven magadból és itt jön képbe bim egy kicsit feljebb.

    - Most írtam, hogy nem kell mindennek. Már megint magadból indulsz ki. Rusher eredményeit hozta a lapom azonos beállítások mellett, ezért köszönet neki. Biosból és memsetből állítva is. Lusta vok már hozzá, de meg fogom lépni, hogy kipróbálom a P5K-t.
    - Bezony kétlem. ''p5k tudja megfelelő procival'' Kimondtad a varázsszót (100 userből talán 1 ha kifog egy jó procit, PH-n 570 is már csodaszámba megy). Míg egy átlagos procit raksz bele, addig egyenrangú a két lap. Ezek még mindig a saját apró kis dolgaid...szal lépj már túl rajta pls.
    - Ne magyarázd már meg, hogy az a bakfitty borda ér is vmit...LOL.
    - Nalátod, akkor meg minek hoztad fel a nyákot? 2mili miatt már nem gagyi a libafos nyák...:D

    Várom az értelmes használható érveidet a P5K mellett...továbbra is.

    bim, ez nem csőlátás. Érveket kért Én mondtam, erre jött 600+ fsb-vel, fetek hűtésével, vmoddal...nem menjünk már át a vicc kategóriába, mikor nagyon nem erről van/volt szó.

    Gorneck#1239

Új hozzászólás Aktív témák