Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Achill3uS

    veterán

    válasz Gorneck #797 üzenetére

    hányszor mentem akármelyik gigabyte topic-ba is azzal hogy ez ilyen meg olyan szar? valaki itt megkérdezi melyiket vegye, én igenis a P5K-t mondom, számomra az a jobb lap, és hogy szerinted az én érveim nem értelmesek, nekem meg ezek a fontosak.

    -awardbios mennyire átlátható az 1 dolog, nekem nem jön be a giga féle ctrl+F1-ezés, advanced chipset és akkor mindennek +0.1v meg -0.1v, nincs elég subtiming állítás sem ahogy láttam..
    -erősen kétled? hol megy a ds3 mod nélkül easy 600+ fsb-t? mert ezt kb bármelyik p5k tudja megfelelő procival. pll feszt nemtudom lehet-e a gigában állítani, mert az egy igencsak kulcsfontosságu dolog proci stabilitás és fsb tekintetében.
    -mit kell hüteni a feteken? tegyél bele egy kentsfield-et 3.6ghz-en ~1.45v-on, küldd rá a p95 smallfft-t és nézd meg 2 óra után azt a hőfokot..
    -az hogy neked meg nekem mi tünik gagyinak megint olyan mint az első pont. szubjektiv.

    jo8 :D

    [Szerkesztve]

    "De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

Új hozzászólás Aktív témák