Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • yozsoo

    csendes tag

    válasz kali #10261 üzenetére

    Hello

    A garancia vesztéstől nem félek, mert bent voltam a szervízben, és megbeszéltem, hogy ők kicserélik nekem a kijelzőt, arra nem vállalnak onnantól garanciát, de a laptop többi részére továbbra is aktív garancia lesz, ergo nem vesztek garit.A kijelző garanciája meg valljuk be szinte semmit nem jelent, esetleg csak a pixelhibánál, de nem hinném hogy annyi lenne rajta.
    Az eladó a világ minden pontjára küldött már kijelzőket, braziliától hongkongig, és eddig mindegyik pozitív visszaigazolásos, ergo sérülés és hiba mentesen érkezett meg hozzájuk.Kompatibilitási hibától meg nem félek, hizsen minden ugyanaz a 2 kijelzőn...Igazából az ár az, ami miatt döntöttem ennél a megoldásnál, hiszen 30000forintot nyerhetek, ha ez sikerül...és valljuk be az nem kevés pénz...de köszönöm hogy reaglátál...

    Uhh..majd elfelejtettem...lenne egy olyan problémám is hogy a DVD meghajtóval is problémáim voltak.Amikor beraktam egy EREDETI filmet a lejátszóba, nem akarta lejátszani csap pörgette...de volt viszont olyan amit lejátszott...ezek előfordultak eredeti és másolt dvd-k nél is...valakinek valami 5let hogy mi lehet a baj?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák