Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz S e t h #1403 üzenetére

    Nem elírás volt részemröl,tartom magam a véleményemhez.Kicsit jobban bele túrtam a topikokban és képzeld arra lettem figyelmes hogy bizony te már keveredtél jó sok ilyen "szük látó körü" fórumozóval vitába,és annak rendje és módja szerint legtöbb esetben te álltál bele és kezdeményeztél "trollkodást"(hamár emlegetitek a barátoddal a jelzőt),ez a nyaka tekert és közben mosod kezed stilus már ismerős volt,egyszer ezt már eljátszottad velem is egy pár hónapja....
    És ha jól rémlik ott sem neked volt cimezve csak egy vélemény volt ? :F

    Azért igazán szégyelhetnéd magad hogy ennyi év tagság után neked az olyanokat kellene csititani mint te magad,tonnányi ilyen háborút robbantottál már ki az elmúlt sok-sok év alatt,csupán azért mert képtelen vagy elviselni más véleményét.Megszámlálhatatlanul sok emberbe álltál bele,ők is szüklátókörüek voltak ?...Jah nem csak nem azt irták amit látni szerettél volna.Kirobbantod,próbálsz extrém intelligensnek tünni aztán mosod kezeid.
    Nem uncsi ? :P

    Több hsz-edet is olvastam a vita végén több helyen is bele került a helysírás mint itéleti eszköz (gyerekes nyomatékositás ) ,sajnos volt eset hogy akibe bele álltál még ő lett moderálva,mivel sikeresen eljutottatok a személyeskedésig de tudod mit ? Nevetséges vagy,pontosan jól értetted te az első pár "tömb" hsz-emet is,csak ugye igy jobb volt,generáltad a vitát,játszottad a hülyét (amikor is már más is irta NEKED mire gondolok,neked "véletlenül" nem esett le) :C

    Nekem nem fáj hogy valakiknek tetszik az új rész,nem is vitáztam senkivel ,tiszteletben tartom,én veled vitáztam mert NEKED nem tetszett a véleményem.L@szarom,leirtam és volt aki egyet értett,de nyugodtan túrd fel a topikot nem én jegyeztem meg elsőnek hogy ez a játék egy elnagyolt,felületes férc mű.

    Szégyellem magam hogy bele álltam veled ebbe, a jövőben nem fordul elő,engem nem fognak miattad moderálni ezt megigérhetem,sztem hanyagoljuk egymást :K

    Ugyhogy hajrá,nyomasd csak a zs kategóriás asylum szösszeneteket,nehogy véletlenül is tudomásul vedd más véleményét :R

Új hozzászólás Aktív témák