Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • irhejja

    tag

    Köszönöm a válaszokat! :)

    Tegnap kipróbáltam a BMP-1-et (egyelőre csak PvE-ben), és valóban nagyon szórakoztató masina, amint kifejlesztem teljesen, jöhet 1-2 PvP kör is. Érdekesen hangzik ez a "csata első felében spot meg vakokra lövés, majd a második felében a feltakarításban való aktív részvétel" harcmód, biztos jó móka lesz :)

    Parancsnoknak egyértelműen Sabrina Washington a jó választás. Retrofit-ek terén még kicsit agyalok, látótávolság növelést mindenképp raknék rá, univerzális slot-ba, a tűzerő slot-on még gondolkodom...

    @nemeth989

    Én húzom a T-80-at, és nekem is nagyon bejön :) igaz, egyelőre többnyire PvE volt (PvE-ben szoktam kifejleszteni a tankokat), de PvP-ben sem tűnt rossznak...

    Páncélzat szempontjából tipikus "T" tank, de a löveg kezdi nagyon durván lehagyni a konkurenciát (célzásidőt leszámítva, bár az elég jól javítható parancsnokkal és retrofit-ek segítségével). Ahogy a többen is írták, inkább amolyan opportunista közepes tank mint egy "igazi" nehéz tank, de ha odalő, akkor kő kövön nem marad :D csak kerülni kell a teljesen nyílt harcot.

    Állítólag jön hozzá ERA páncélzat, ami jó hír, bár azt még nem tudni, hogy mikor.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák