Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz r4z #44867 üzenetére

    Egészen pontosan a hálózati adapterek töltőfejével volt gond, és emiatt rázhat a ház.

    Tavaly év végén (vagy idén év elején, nem emlékszem már pontosan) indítottak egy csereprogramot erre; korábban engem is "megcsípett" néha a MBP háza, a csere óta egyáltalán nincs ilyen gondom.

    (#44874) TBMC: Hasonló cipőben járok, jártam.
    Én a nagyobbik 2015-ös 15" rMBP mellett döntöttem. Nagyon vártam az új modelleket, majdnem egy éve halasztom már a gépcserét, de az új modell olyan kompromisszumokra kényszerít, amit nem vagyok hajlandó egyelőre meghozni (USB-A, SD kártya, MagSafe). Formailag is jobban tetszik ez a modell.
    A másik fő ok az, hogy 900 ezer forintért nem leszek bétateszter. Őszintén szólva az én bizalmamat már régen elvesztették ilyen téren, nem hiszek benne, hogy egy hibátlan hardvert tettek le az asztalra. Egy vagy két modellváltás múlva már valószínűleg kiforrják magukat a most radikálisan új változtatások, így akkor már talán érdemes lehet vele foglalkozni. De ez csak az én 2 centem.

    [ Szerkesztve ]

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák