Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Polllen #6080 üzenetére

    Próbáltam, nagyon cool. Szabad területen nekem erőteljesebbnek tűnt a hatékonysága. 10-12 gránát volt nálam vegyesen, valahol Airbase, és Market között, van egy kőbucka a sivatagban. Az előtt szalonnázgattak a srácok, mikor kaptak egy ultit, meg a nyakukba zúdult vegyesen az összes gránát, jól elszórva, hogy ne nagyon lehessen menni semerre. ;]
    Nem is a sebzés, hanem a zavar amit okozott. Simán ledarálták őket a kollégák 2v3-ba. De damage is 100+ volt, bár abban volt arkstar is. (Ja és persze 30-30 ugyaninnen, jo scooppal nagyon ópé)

    Aztán próbáltam egy olyat is, hogy zárt helyre belőni az ablakon, de ez az akció nem lett sikeres. Igaz, nem is toltam be az összeset, hanem csak kb a felét, szintén úgy 10-12-nek. Ők voltak high groundon, és nem láttam be, hogy leléptek e a másik odalon, vagy még bent vannak. Úgyhogy ezt egyelőre befejezetlen kísérletként tartom nyilván, de folytatni fogom a projektet.
    Ja, és kell egy Caustic a csapatba.
    (Jut eszembe, mintha olvastam volna, hogy az új seasonnal Caustic tud majd ajtókat akasztani)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák