Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Amur #35565 üzenetére

    Lehet ismétlem magamat, de akkor neked lehet tetszene a Ninja Prime. Nekem már a béta óta megvan, mindig telepítve (kb 1 éve). Nem tudom miért csak 3.9 az értékelése playen, szerintem a legjobban kidolgozott idle játék azok közül, amiket próbáltam. Idle módban majdnem végtelenségig gyűjti a háttérben a dolgokat, nincs benne hülye pár órás limit, mint a legtöbb ilyen játékban, annyi limit van, hogy addig gyűjti a fő nyersanyagot, amíg a karaktered ereje megduplázódik, amit aztán egyszeri reklámnézéssel még megduplázhatsz mégegyszer :DDD . Emellett az aktív része a játéknak is érdekesebb, mint a legtöbb idle (nem csak tappolni kell folyamatosan ész nélkül), úgy lehet igazán fejlődni, odafigyelni az aktuális naprendszer bónuszaira, ellenségek típusára, időzítve használni a képességeket stb...

    Nem tudom, hogy próbáltad-e már. Lehet benne fejleszteni képességeket képességfán bossok által dobott kapszulákkal, van egy külön damage typeonkénti szintfejlesztés is, egy fő sebzésnövelési és research discount fejlesztés (olyasmi mint a prestige de mégsem :D), plusz egy "research" féle dolog, amivel mindenfélét lehet fejleszteni, plusz shard rendszer a képességeknek, riftek, amik teljesítése többféle fizetőezközt ad vagy ideiglenes bónuszt, "napi" küldik, amik 1-2 óránként frissülnek jó cuccokért, tehát van kontent rendesen :D Gyűjtögetéshez vannak Lore Tabletek és Bestiary, plusz naprendszer végén lévő főbossok dobnak kapszulákat, amivel specifikus felszerelést lehet kraftolni.

    Pénz terén költeni egyáltalán nem kell benne, direkt úgy van megcsinálva, én a reklámmentesítőt azért megvettem, hogy támogassam a fejlesztést, így a bónuszokat amiket reklámnézéssel kapnék alapból, megkapom azonnal. Egy dolog azért hiányzik, mégpedig valami event rendszer extra jussokért, de igazából nem baj, hogy nincs benne, így nincs meg az az érzés, hogy "kötelező megnyitnom a játékot", van, hogy napokig nem nyitom meg, de a erőduplázós limit miatt sosem érzem azt, hogy feleslegesen van fent a telefonomon.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák