Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rokababa

    csendes tag

    Sziasztok! Òriàsi baj van, szerda este kiraboltak Budapesten (2013.09.13-án este 21.14-kor a Rottenbiller utca 5.-nél), egy biciklis 40 körüli férfi kikapta a kezemből a telefonom, és a Garay felé elhajtott vele. Hiába ordibáltam, hogy segítség, állítsák meg, a full tele lévő Garayban senki sem segített.

    Kérdésem lenne biztonsági szempontból:

    -Gmailen keresztül 9x nyomtam rá a gyári beállítások visszaállítására, ezt onnan tudom,hogy 9 ugyanolyan mailt kaptam erről (A Készülékkeresőn keresztül a telefonja gyári beállításokra való visszaállítása iránti kérelem érkezett...). Lehetséges, hogy a sok kérés miatt végül a rendszer nem törli mégsem a telefonról a cuccokat?

    -Adatkàbelen keresztül le tudják lopni az adataim anélkül, hogy csatlakoztatnák a telefont az internethez?

    -A Google küld értesítést, ha sikeresen törli a telefon adatait? Eddig csak arról kaptam emailt, hogy ,,Megpróbáljuk visszaállítani a gyári beállításokat." Ha ez sikerül, arról jön email?

    -Hány próbálkozás után tiltja le a képernyőzár feloldási kísérletet? Sajnos csak minta volt...

    Loptak már el tőletek telefont? Cselekedett valamit a rendőrség? Tuti van kamerafelvérel, mert a VII.kerületi Önkormányzat előtt hajtott el, ezt a GDPR miatt hány napig tárolják?

    Előre is köszönöm szépen a segítségeteket, teljesen pánikban vagyok, de ez tényleg vis maior helyzet, és talán itt tud valaki segíteni...

Új hozzászólás Aktív témák