Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoTaZo

    addikt

    válasz abw6291 #43733 üzenetére

    Lányom Xiaomi Redmi 4A telójához használt ilyen adaptert. Működött.
    Persze, előfordult, hogy elmozdult, de nem volt jellemző.

    Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

  • tuzindito

    csendes tag

    válasz abw6291 #43733 üzenetére

    Sziasztok!

    Hasonló probléma miatt kérném a segítségeteket, mint amit abw6291 fórumtárs tapasztalt. Feleségem Redmi 9AT telóján szép lassan elfogyott a 32GB tárhely. A tárhely infó alapján a rendszer 8GB, alkalmazások kb. 2GB, képek+videók+doksik+letöltések kb. 5GB helyet foglalnak, a maradék kb. 17GB-ot az egyebek kategória nyelte el. Próbáltam cache-t, alkalmazások adatait törölni, tisztító, vírusírtó, stb., de érdemben nem változott semmi. Természetesen telepíteni már nem lehet rá semmit a Play áruházból. Idő híján dobtam bele egy 16GB SD kártyát adoptált memóriaként. Egyből felajánlotta a média fájlok átvitelét, amit jóváhagytam és elvégzett a telefon. A tárhely infó alapján 12GB szabad hely maradt, telepíteni is tudtam...

    Három nap múlva újra tele volt minden. A tárhely infó azonban annyival változott, hogy szinte minden kategória 0Mb, kivéve alkalmazások 1,86GB és a rendszer 32GB. (??? ez hogy?) Képek, videók látszólag nincsenek a telón (szerintem ott van az valahol), a tárhely menüben eltűnt az Unmount SD Card opció, nem tudom visszavonni az adoptált SD kártyát, telepíteni sem tudok telefonról, viszont USB-ről ADB-vel simán felmennek az APK-k. Ja USB-n csak üres meghajtót mutat a Windows. És file exporerek sem tallóznak belső tárhelyet csak korlátozottan. /storage és még egy csomó könytár hozzáférése korlátozott (access denied). Ezekeben ADB shell-lel sem tudok könyvtárakat létrehozni. mintha valami korlátozta volna az egész fájlrendszert.

    Mi a fenét csináljak ezzel és egyáltalán ez mitől lehetett? Köszönöm előre is , aki tud segíteni!

Új hozzászólás Aktív témák