Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucsupeti

    senior tag

    válasz scope2007 #11886 üzenetére

    Ébresztőnek én a Sleep as Android appot ajánlom. Nekem tutira bevált. Főleg az a funkciója, hogy "óvatosan" ébreszt.
    Ha pl beállítom hogy 7:00-kor szeretnék riasztást, akkor be lehet állítani hogy mennyivel előtte kezdje meg az ébresztési procedúrát. Nálam fél óra van beállítva, azaz 6:30-kor már pittyen egyet, amit nem veszel észre, alszol tovább, de igazából megindul az alvó állapotból a felébredés folyamata. Ezt a pittyegést eljátssza néhányszor, figyelve a zajokat (forgólódsze-e már stb) és gyakorlatilag amikor elérkezik a beállított időpont és adja az ébresztést, akkor már úgy nyúlsz oda a telefonhoz hogy fel vagy ébredve és kikelsz az ágyból.
    Nekem nagyon bejött. Nehezen ébredek reggel, de ezzel az alkalmazással már nem is szundiztatom a telefont, mert ébren vagyok...
    Meg is vettem az unlockot hozzá! Érdemes!

    Ja és tud minden okosságot: matekfeladványt a szundihoz meg mindenféle ilyesmit. Rögzíti az alvás hangjait, meg a zajokról grafikont csinál, de ezek csak plusz csemegék. A legjobb ébresztőapp amivel találkoztam!

    "Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

Új hozzászólás Aktív témák