Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agent_k

    őstag

    Sziasztok!

    Én pont xiaomi box-ot szeretnék venni. Néztem róla videókat és megtetszett. Spdif is van rajta, csak benn van az optika a jackdugó aljában. Tetszik a hangvezérlés, remélem ez youtube videók kikeresésénél is hasznos lesz. Plusz a telóról vezérlés is tetszik. Úgy láttam ezzel nem kellett mókolni, mint itt a topicban lévő készülékek többségénél. Fontosnak tartottam a választásnál, hogy out of the box működjön és ne kelljen még ezt azt telepíteni meg konfigurálni. Félre ne értsetek, informatikus vagyok, de itthon már nincs kedvem config fájlokat buherálni. Számomra pozitív, hogy egy általam ismert és kedvelt gyártó áll mögötte. Mindenféle kütyü van itthon ettől a cégtől és mindegyikkel meg is vagyok elégedve.

    Ha rossz a gondolatmenet jelezzétek, mert ebben a szegmensben nincs még tapasztalatom, csak azt írtam ami lejött az elmúlt 2 hónapban.

    szerk: Persze aztán ellent is mondok magamnak, mert szeretnék rá plex szervert, amit kiengednék a netre, hogy a család távolabb élő tagjai is tudjanak filmet nézni. Transkódolni nem kell, mert nem feliratosak lesznek a filmek.

  • agent_k

    őstag

    Köszi a válaszokat.

    Annyi tapasztalatom van eddig, hogy van egy "htpc" itthon amin plex fut. Tp-link 1043 ver2-essel megy minden 100/100-as digi nettel két klienst kiszolgálva nem volt eddig panasz.
    Kadenciahelyességről hallottam már, a tévén is van 24p mód, ha ez egyáltalán egy és ugyanaz a kettő, de ilyen hívságok nem vonzanak. Berakom pendrivot vagy csatolom a merevlemezt és menjen. Hülyen kínai feliratok, elcseszett launcherek és menüben turkálás nélkül. Szeretnék egy olyan eszközt végre az életemben aminek nem kell utánamenni és fórumozni róla, találgatni viszont nem is került 100 dollárnál többe, mert azért ez mégiscsak szórakozásra kell. Ezért gondoltam a többi eszközéből kiindulva a xiaomire.
    Ez áll az gondolatmenetem hátterében.

    szerk:
    Ejelhar pontosan erről van szó. Amíg pötyögtem te megelőztél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák