Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz hari73f #8321 üzenetére

    Torrent letöltésről volt szó, meg a letöltött filmek nézésről nem hinném hogy hurcolászná bárki is a zsebében a boxot hogy majd valahol filmet néz róla! Ha meg a box elfér a zsebében elfér mellette a 2,5" HDD is nem kell táp a HDD.nek sem, ezek az új HDD.k már nem esznek meg 1.Ampert!
    És a másik fontos lényeget se értetted Memóriakártya/Pendrive(de én még SSD -t sem) használnák SEMMI pénzért torrentezésre! Nem arra vannak ezek kitalálva hogy folyamatosan írd/olvasd őket! az más hogy esetleg megnézel egy filmet róla 2.óra olvasás belefér, de torrentnél egy időben ír/olvas és nem 2.órát megy hanem napokon/heteken keresztül! Nagy valószínűséggel még 1.évet sem bírna ki egy Pendrive folyamatos torrentezés mellett a HDD -kről meg tök baromságot írtál! :W

    De ti tudjátok....!

    ***********************************************************
    ati888 KIII sajnos sehol nincs EU raktárban akkor én is azt vettem volna a Beelink MiniMX III, és a MiniMX helyett, 1.gigás Beelink MiniMX még van EU raktárban ha csak filmek nézésére kell (LibreELEC -el) és nem fontos a gyors WiFi akkor elegendő ez is!

    Nekem holnap érkezik pont egy ilyen(én vettem meg az utolsó EU tápegységest belőle) holnap lesz 1 hete hogy rendeltem, tehát pont 1 hét alatt jött meg, a múltkori MiniMX III pedig ugyan innét 6.nap alatt érkezett meg!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák