Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz junkpod #64942 üzenetére

    Most írtam hogy pendrive-ról az érintetlen CE is csinálja. Ráadásul érintetlen, még új boxon is.

    Egyébként meg ha a dual tökéletesen működik, mert elindul, települ, minden megy, akoor fura hogy egy ssh nem megy, annak nem sok köze van olyasmihez ami a dualt érinti.
    ha olyan gondjaim lennének ami a telepítéssel kapcsolatos, akkor nem csodálkoznék, hiszen azt mókolom.
    ( pl azon nem csodálkozom már ha a 9.0.2 ami tökéletesen megy minden boxon dualban) frissítésre kerül 9.2.1-re akkor nem lehet repóból telepíteni semmit de zipből lehet, lehet hogy itt van valami gondja dualos fissítéssel - igaz nem kellene mert eddig minden jó volt, de a 9.2.1 sokat változott )
    A 9.2.0 viszont telepíthetetlen így mert csak bootloop lesz a vége.
    Tehát 3 kb egymás melletti verzió 3 fél képpen működik. csak az a baj hogy random szerűen.

    De már írtam hogy nem lesz semmiylen dual, csak maganak csinálom, de ettől függetlenül fenntartom hogy van bug bőven az új verzióban.

    Blakey: szerintem én is azért futok bele sok ilyen apróságba mertmost napok óta bőven 100 feletti telepítésnél tarthatok a tesztek miatt. Akinek csak 1x rossz és újrarakja és megjavul, az talán nem is foglalkozik a kérdéssel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák