Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz junkpod #50693 üzenetére

    Ez a monoszkóp jó ötlet, meg is van valahol, eszembe sem jutott. De csak azért talán mert ez az egész annyira nem érdekelt ám. Csak leteszteltem a vásárolt tv lejátszó részét és úgy éreztem mintha kicsit szebb lenne. De ezek ahogy lenteb Blakey is írta lehet hogy csak jobban tetsző. Szóval az hogy nekem éppen akkor szebbnek tűnt nem biztos hogy másnak is jobban tetszik, vagy lehet hogy az nem is olyan színhelyes pl mint a box, stb.
    Nincs igazi jelentősége mert ha jobb is vagy rosszabb is a kép, ahogy írtam inkább csak olyan érzés féle, nem szembetűnő.

    Csicsóka: melyik LE-t próbáltad olegtől? Nekem az újak elindulnak, de távot nem tudok rá varázsolni és vigyázni kell nehogy nyomjon bvalaki az emmc telepítésre mert onnantól nem tudtam visszahozni semmit , csak ez indult. Ott még valami nem stimmel mert szerintem nem kész adolog.
    ( Oleg szerintem nagyon jó ötleteket talál ki és igen penge, csak nem túl kommunikatív és nem ír semmit a cuccairól, csak kirakja és használd ha rásjössz hogyan kell pl telepíteni :DDD )

    tkomlosi: Megkeresem a linket majd beillesztem. Elvileg ki kell írni de nem egészen úgy működik ahogy az alap. Az újjal amit tegnap mondtam hogy más codecet használ vigyázni kell mert valamit változatott a telepítésnél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák