Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peterk

    senior tag

    válasz Skyner #44551 üzenetére

    Nem az LE-ről (LibreElec) olvastad ezt az infót? A Libre egy ideje felhagyott az amlogic támogatással, és az új mainline kernel irányába fordultak. A CoreElec viszont kifejezetten (többek között?) az amlogicos boxokra fókuszál, én nem tudok arról, hogy szándékukban állna felhagyni vele. Az S912-re az a driver amit említettem, sosem létezett. :) Mostanában tűntek fel próbálkozások, úgyhogy egy halvány remény van, hogy lesz belőle valami. Állítólag elég sok minden működik már. De ha lesz is belőle valami, az még odébb van, hogy megjelenleg mondjuk a CE (illetve a CE alatti kernel) kódjában is. (Fejből most arra sem emlékszem, hogy ez a 3.x kernelre vonatkozik, vagy a 4.x kernelbe fejlesztik .... ha fejlesztik.)

    Az S905X kevesebb maggal rendelkezik, és ha jól tudom a grafikus mag is más benne. És igen, olyant csak 100-as LAN-al láttam eddig. Támogatottságra én nem tudok különbségről, az is tudja a 4K-t, HDR, codeceket, stb. Lehet (sőt valószínű), hogy valami különbség van, mert mégsem ugyanaz a chip a kettő, de nem olvastam még olyant, hogy valami ami "fontosabb lenne" nem ment volna a 905X-en. Most LE/CE/Kodiról beszélek, az android részről nem tudok semmit, nem ismerem.

    Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

Új hozzászólás Aktív témák