Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz SunMount3r #41401 üzenetére

    Az a tesztvideó nem röcög, megint félre olvasod a dolgokat, azért küldtem, hogy azon nyomja meg az "o" gombot, azon tutira látja, hogy miről írtam az elmúlt 1 évben.
    Biztos egyértelmű számodra, de leírom, rendelkezem Amlogic S905/905X/905W/912 boxokkkal, letesztelek minden sz@rt, hogy lássam melyik mire alkalmas, 2 napja az S912 alkalmas médialejátszónak CE 8.90.5-tel. S905X 10 bites, mit érdekel, hogy miket írnak amikor itt van előttem és használom? Nem írok én sehova, egy fejlesztő sem tesztelő, a felét nem érti amit írunk, programkódokkal dolgozik és kész, nem feltétlenül ért a képminőség teszteléséhez vagy ahhoz, hogy mit kell nézni, nem állítom, hogy mindenki ilyen, de ő biztosan az, a hibák felét észre sem veszi pedig ott van. CE-ben segítek amikor tudok.
    Az általa fejlesztett LE verziók meg sok helyen hibáznak, S912 meg azzal a verzióval messze áll a tökéletestől, a CE 8.90.5-től is, utóbbi sokkal jobb.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák