Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • junkpod

    nagyúr

    válasz blakey #32008 üzenetére

    Ez a sisterges érdekes, szerintem a HDMI kábelek lehet hozzá közé, ugyanis a 7.1 pcm kéri a legnagyobb sávszélességet.
    Két kábellel próbáltam, 1ik kábel esetén mindkét kodi-sample videó (kalozhajós és western-lovoldozos) sistereg, leginkább a surround hangszórókból. 2dik kábellel csak az egyik videó sistereg, másik nem. Bár az is hozzá tartozik, hogy a sima 905 box a 2dik kábellel hibátlan.
    Az is eszembe jutott, hogy volt valami hw korlátozás a 905x boxokon a pcm hang esetén, valami Hz vagy bitmelyseg korlátja volt.

    [ Szerkesztve ]

    Box's don't touch!

  • Rick4

    félisten

    válasz blakey #32008 üzenetére

    Nálam az a tuti, ha minden jó, ennél több nem kell.

    A kolléga javaslatra innen az első: [link] dtb, illetve ez a LibreELEC-S905.arm-8.2-8.2.3.1.img.gz: [link] jelen pillanatban az utolsó előtti.

    Tömörítetlen hangot én tudtam szabályozni addig, amíg a hangbeállítások nem voltak a táblázat szerint beállítva, illetve nem volt fent az ide tartozó dtb. Tegnap este még utána is nyomogattam, minden rendben... Biztos nem számít, de nálam egy 16GB-os Kingston kártyán van a cucc.

    Egy dolog maradt már csak a kodin belül, nem sok kedve van az újonnan mappába került filmek adatbázisát frissíteni, meg néha kiírja, hogy nem sikerült a kiszolgálóhoz csaltakozni. De persze a film alatta megy. Illetve az a kérdés, hogy ha az exit gombot megnyomom, a főmenübe visszalépek, már lehet ott mászkálni, de a filmet tovább játssza. Na ettől a fícsörtől is megszabadulnék szívem szerint. :D

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák