Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Heisenberg

    tag

    válasz gg72 #18793 üzenetére

    Nem dilemmázok, csak nem szeretnék heti 2 buildet frissíteni, normális használatra van fent a LE, film, sorozatnézés, stb, a 4k tesztanyagok nem elsődlegesek nálam. A számoknak elméletben hiszek, de amikor röcögött, akkor sem láttam dropped, v skipped frame-t kiírva, szóval marad a szubjektív benyomás :) Akár blakey, én is meg vagyok elégedve a hétköznapokban.

    Értem én, h mit mondasz, és igazad is van, de annak idején a hetesről nyolcra váltást sem kapkodtam el, a G verzió volt az első, amit felraktam, annyira meg voltam elégedve a 2j-vel. Tökéletes volt, mégis jött egy jobb, amiről kiderült, h rosszabb :D Talán ezért "fázom" az ismeretlen fejlesztők fél napja felrakott buld.jeitől, inkább próbálok maradni a szabványosabb csapásirányon. Meggyőződésem, h HA ez a helyes irány, kszaq következő buildjéből már vissza fog köszönni az, ami jó belőle. (Ha ez az ismeretlenből felbukkant build pedig mérföldkő, vagy referencia lesz, akkor nyilván fel fogom tenni én is, downgrade-elek egy jót :D )Szerintem nem kell sokat várni rá, májusban megtudjuk :)

Új hozzászólás Aktív témák