Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Technoman

    őstag

    válasz Ejelhar #12423 üzenetére

    Nem értetted, vagy én nem írtam le elég világosan, hogy mire gondoltam, a Dune vs 905-ös csodákkal kapcsolatban
    1. igaz a dolog, ahogy itt sok tanult kollégám is írta már, a Dune/Popi/Med stb.... dedikált médialejátszók, ezek viszont tudják ezt is (érted ugye a finom különbséget?)
    2. Árban sem egy szinten vannak.
    3. Bár egy 7e-s playa Kodija is lealázza kinézetben/szolgáltatásban, a 110 e-s Dune Solo-t (pld), de kompatibilitásban ők a verhetetlenek.
    (pont a napokban futottam bele gyerekkorom kedvenc "mesesorozatába", a "Rémálom az Elm utcában" Egyes részeinél, érdekes módon, ha szinkronosan néztem a filmet 5-10 mp-ként ugrott a kép, ha eredeti hangsávval néztem, minden flottul ment (?) Nem értettem a dolgot, míg multibit nem írta le az "on the fly" nyújtás lényegét.
    Ilyen problémám eddig a dedikált (Dune HD53 Lite/Mede8er 600-al sosem volt, pedig azokon több ezer filmet megnéztem)

    Hogy miért van mégis ilyen csodám, ahelyett, hogy vennék egy tisztességes, komoly playát. Hát a Kodi miatt (ahogy -ha jó látom- neked is bejön)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák