Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petykemano

    veterán

    válasz Tyrel #39128 üzenetére

    De Navi 10 és 12 - ezekről volt szó korábban.

    A 9,10,12,16 számok vonatkozásában semmi sem biztos.

    És szerintem nem is csak az nvidia sötétben tartása a cél, hanem a fogyasztóké.
    Én elég régóta emlegetem, mondogatom, hogy jópár évvel ezelőtt az nvidiához átkerült soktízezer AMD-s dokumentum, amiből jópár évre előre az nvidia pontosan tudhatta előre, hogy az AMD-nél mikor mi jön, merre mennek a fejlesztések. Szerintem ezért lehettt mindig a tűpontos időzítés és árazás, ami bénának és sántának tüntette fel az AMD-t. Talán a Vega20 és navi az első néhány olyan termék, amik a dokumentumokban nem szerepel, és talán a Turing az első olyan nvidia architektúra, amit az nv vakon (Az AMD terveinek évekre előre történő ismerete nélkül) indított

    Szerintem fontosabb a vásárlók sötétben tartása. Hogy ne legyen hype. Underpromise-overdeliver - ez a siker receptje. Az AMD sokszor rontotta el azza, hogy fél-háromnegyed évvel a piacra indítás előtt demózgatott, ígérgetett, és aztán gyakran nem sikerült teljesíteni és a vásárlók csalódtak. Szóval én nem bánom, hogy nem keltenek hiú reményeket.

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák