Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoo123

    senior tag

    "Mindegy milyen erős az i7-4790K IGP-je, ha nem tud besegíteni a HEVC gyorsításba, linkeltem is két írást, ami Skylake-ről beszél Intel oldalon (az két gennel későbbi, mint a Haswell).

    A lejátszásra lehet magyarázat pl az, hogy prociból ki tudja nyomni"

    Az biztos hogy izombol besegít mert konektorból 120W-ot eszik olyankor a nyugalmi 70w helyett, de feladatkezelő szerint a CPU terhelés 50% alatt volt ha jól emlékszem.

    "Mivel megvan az i7-es gép, igazán végére járhatnánk a dolognak azzal, hogy kiveszed a GTX-et, s megnézed az általad linkelt anyagokat, hogy mennek."

    Azt én már hónapokkal ezelőtt megnéztem, csak a 4790k volt a gépben, minden bővítőkártyát kivettem és az általam linkelt anyagok közül a 4k 60fps illetve a Gits nyitójelenete akadás nélkül mentek, a 8k-t nem próbáltam mert akkor még ez nem érdekelt, most is csak érdekeségnek írtam.

    "Vegyél már ki egy ramot az i5-ös gépedből, nézd meg mit tud single chanelben..... Kíváncsi vagyok....."

    Majd este ha edzés mellett lesz rá időm, melóhelyen nincs i7, csumpi i5-ös laptop van, az meg FullHD 60fps-el is küzd. :)

    [ Szerkesztve ]

    ''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

Új hozzászólás Aktív témák