Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 4lm4

    friss újonc

    Sziasztok egy olyan problémámával fordulnék hozzátok ami elég bosszantó és nem tudom pontosan mit lehetne ,tenni, config:AMD Ryzen 5 1600X Six-Core,gigabyte ax 370,8 giga, ram, egy kissebb ssd, 1 terrás sima vinyó. eddig pénz hiány miatt egy régi tartalék videó kártyával használtam a gépet, ami kb csak filmezésre volt jó, de most vásároltam egy msi rx 590-et (jó ár -érték miatt,) nem telepítettem még újra a windowst de eddig is ati kártya volt benne nem hiszem hogy a windows újra telepítés segítene, adrenaline 19.20 van felrakva mint driver próbáltam újabbal is, azzal is ezt produkálta, néhány játékban ami komolyabb megterhelést okoz egyszerűen ki lép a játékból vagy valami hibát ír, de nem feltétlenül ugyanazt, assisnscreednél memória olvasás volt, de láttam már dx hibát is ki írni egy másik játéknál, cod ww2 nél és és az új assasins creed nél egyszerűen ki dob a menüből, nézegettem lehet wattman be álításokat kéne csinálni de azokat is próbálgattam eddig nem sok eredménnyel, illetve egy gyanúm van még, hogy atáp nem elég erős, cooler master mwe 550 bronze valami tipp vagy segítség ? előre is köszönöm :( de amúgy van olyan játék ami viszonylag jól fut vagy nem produkál hibát, a hitman (2016 os ) pl gond nélkül ment , a far cry primal sem lépett ki , illetve lolozás közben sem dob ki

Új hozzászólás Aktív témák