Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Alcsi69 #38526 üzenetére

    Teljesen jó. Én is elégedett vagyok az 580 Nitro-mmal. :)

    (#38527) Asbee: Egészen biztos vagy benne? Az a sunyi benne, hogy úgy tűnhet, nem állított semmit, de ha monitorozod, nálam szépen látszik, hogy bizony arrébb tekerte a feszültséget. És még a WattMan reset után is megmarad. A WattMan és más tool-ok annyira nem is látják ezt, hogy ha beállítok manuálisan mondjuk 1V-ot, és 100mV offseten van az After, akkor látom, hogy 1,1V-ot kap a kártya, hiába csak 1V-ot állítottam be.

    (#38530) kory1987: Nem igazán tudom, az általad játszani tervezett címek mennyire VGA-igényesek, de a 4K nem feltétlen egy ilyen GPU erejéhez van tervezve. Ez inkább 1080P kártya, ami még elmegy kis kompromisszummal 1440P-ig. De 4K? :N
    Ezt a tesztet találtam, hát, nem túl fényes 30FPS-el: [link] .
    Persze, az 590-el sem vagy semmivel sem előrébb, én RTX2060/RX5700 esetleg Vega56/64 környékén nézelődnék.

    (#38531) Alcsi69: Tényleg érdekes. BFV-t pont próbáltam FHD Ultra-n DX12-ben, nekem kb. lemászott a monitorról bő 60 FPS-el, mikrolagg nélkül. A szokásos kombóval, én OverdriveNTool a 0.2.7 feszeknek, After csak fut a ventinek, és 19.5.1 driver.
    Én amúgy nem vettem észre, hogy WattMan-ból beállítva máshogy viselkedne, elsősorban azért használom ezt a másik tool-t mert nagyon gyorsan tudok vele állítgatni, nem olyan nagy lassú túlcsicsázott valami, mint a WattMan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák