Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz Pete55555 #25977 üzenetére

    Fent részletezett probléma azóta is megvan, nevezetesen minden újraindítás után be kell tölteni a felhasználói profilt Wattman-ban. MSI Afterburner fent van, de az apply overclock...stb előtt ki van véve a pipa.
    Most ki fogom próbálni, hogy ne is induljon el alapból win startkor, hátha...

    Viszont!

    Ezzel a wattmannal nem vagyok kibékülve. Hogy lehet ebben létrehozni valami normális ventiprofilt?
    Lehet egyáltalán?

    Másik dolog, ez inkább VGA specifikus - játék (DOOM) közben felmegy 73 fokra, itt ugye a hűtés megfogja, de 90%-on pörög a venti, ami egyrészt nagyon hangos, másrészt, én azt gondolom (gondoltam) ennek a kártyának nem olyan rossz a hűtése, hogy 90% ventivel 73 fokos legyen a kártya.
    Egy MSI 480 8Gb GamingX-ről van szó, CM Q300L házban. 1 db 14 centis venti van alul, 2 db 14 centis elől fújja rá a levegőt, plusz hátul van egy 12-es ami kifelé fúj.
    Vagy a venti profilom rossz, vagy a VGA-t esetleg újra kéne pasztázni (1,5 éves kb a kártya), vagy kéne még kifelé szívó venti a házba?
    Melyik úton induljak el szerintetek?

    Azt is gáznak érzem, hogy kirakom asztalra a DOOM-ot, és ugyanúgy 90% ventifordulattal, 0% GPU kihasználtság mellett 63 fokig megy le a VGA hőfok, és ott beáll.

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák