Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz ALONSO11 #30441 üzenetére

    Az off arra vonatkozott, hogy egy fórumtárs avatarját vesézték ki sok-sok hszen keresztül. A CPUval kapcsolatos hozzászólások közül pedig a flame és személyeskedés gyanúsak lettek kigyomlálva.

    quad téma: anno a 6950 2GBmet használtam egy 9x333on járatott q6600al, az teljesítményben kb az alapórajeles erősebb yorkfieldek környékén mozog. 3840x1024ben még mindig volt olyan játék, ahol elég erős CPUlimitem volt vele (ld logout). 7850 ahhoz képest picit erősebb megoldás. húzott yorkok kb az alapórajeles elsőgenerációs i5ök körül lehetnek, a jelenlegi i5-760 pedig szintén nem mindenre elég. egy kártyával sem, kettővel meg 5760x1080 dx11ben se mindig a GPU alrészleg volt a szűk.

    ami inkább a probléma a core2es quadokkal, hogy a memvezérlő még nincs a prociba integrálva, emiatt nekem az FSB tűnt szűknek pár esetben, bár bizonyítani nem tudtam.

    igazából el lehet lenni egy core2es quaddal is hd78x0 mellett, főleg eléggé meghúzva, de pár esetben sajnos a cpu lehet bottleneck. fő kérdés leginkább, hogy mivel játszik az ember milyen felbontásban és mi az elvárt fps.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák