Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Czo #83580 üzenetére

    No ez roppant érdekes. :U
    Egyetlen MS egerem van, de az gyárilag PS2-es. :(

    Lehet hogy a vett adapterben nem jó a bekötés/hibás ?

    #83583KROK640: az úgy izgi, már a 10 GB-os Segate HDD-m is UDMA 33 képes volt.
    BX440-es lapban volt egy olyan anomáliánk (havernak is BX440 valami lapja volt), hogy az ODD csak és kizárólag PIO2 módban volt hajlandó menni, a DMA-t nem lehetett engedélyezni WIN alatt, ki volt szürkítve ez a rész. :F
    PIO2 módban egy CD grabbelése végtelen+1 idő volt, piszkálta a fantáziánkat nagyon.
    Csont véletlenül jött a megoldás, amikor feltettem a frissen megjelent Cyberlink Power DVD 4-et, és rálestem a setup részre, állíthatóvá vált a DMA mód, bepipáltam neki és tényleg működött. ;]
    Pikk-pakk legrabbelte az Audio CD-t.
    Havernál is feldobtuk, ott is sikeresen választhatóvá vált.
    Az ODD-k 52x LG CD-ROM-ok voltak.

    CD írás: anno 2001-ben beszereztem egy MATSUSHITA SCSI írót Adaptec AHA2140UW vezérlőkarival, nem volt buffer underrun hiba (pedig nem volt benne ez a védelem), se rontott lemez, csak öröm és boldogság.


    Volt viszont a gépben 320 MB ram. :D

    #83596Czo: pofára olyan mint a 2. képen lévő, elástam valahová nagyon.

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák