Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krisz67

    tag

    Sziasztok!
    Bocsi az offért, de segítségre lenne szükségem, mert elakadtam.

    A gépembe vettem egy másik VGA-t (Gigabyte GV-n430OC-1GL) beleraktam gépembe, elindítom, akkor még Win 10 volt, és mikor bebootolok, írja alul a tálcán, hogy nincs hangeszköz a gépen telepitve. Miközben ottvan az integrált alaplapi audio, be is volt dugva minden, működött, de VGA-berakás után nemtalálta.
    Felraktam VGA-drivert, ahhoz ugye van hang driver is a HDMI kivezetéshez, az pipa feltette, a vga megy. De eszközkezelőben csak az nvidiás cuccokat irja, az alaplapi audio kivezetéseket nemlátja, még ismeretlen hardverként sem. Az alaplapi hangdrivert meg nemengedi felrakni, mert elinditom a setup ot, és nem találtam eszközt kifogással leáll a telepités.
    Írták hogy a vga beállításai között állítsam át a digitális cuccost, arra hogy az alaplapit használja, de ott inaktív minden lehetőség.

    Hogyan tudnám ezt helyrehozni, hogy az alaplapit tudjam használni? Mert ez a kettő ütközik, és ez gáz.
    Mert nekem perpillanat nemkell a HDMI s cucc, hangeszközként mert a másikat használom.

    Gyakorikerdesekre is kiirtam, eddig 0 sikerrel:
    [link]

    [link]

    Bocsi ha nem érthető a problémám, csak idegesít ez a szutyok.

    Nagyon köszi aki segít! :)

    Üdvözlettel: Rapi Krisztián

Új hozzászólás Aktív témák