Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crvsh3R

    senior tag

    válasz Imi1981 #6750 üzenetére

    Oké, ezen már túltettem magam. Feltettem a hivatalos 20.1-es 32 bites apk-t.

    Viszont ami ennél sokkal jobban aggaszt az az, hogy egyenlőre visszalépésnek látom a 4k Max-ot a CCwGTV-hez képest (holott fejlesztés gyanánt vettem, mert azt belassították elég durván a legutóbbi frissítések). Egyszerűen nem értem, hogy a natív Plex kliens miért nem játssza le a fájlok, holott ugyanazt az android tv-s klienst használja a Fire TV is, mint a Chromecast és azon lejátszódott minden. Sima x264 fullhd fájlok, semmi remux. Hálózat 5GHz-es AX, 1000-es nettel.

    A másik amit nem értek, hogy a routerben DHCP address reservation be van állítva a Fire TV-re, mint minden eszközre a hálózaton, de ennek ellenére nem veszi azt az IP-t. Ilyet még nem láttam. Hiába állítom be a 192.168.1.107-et, mindig 192.168.1.75-ös értéket veszi fel.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

Új hozzászólás Aktív témák