Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tequila2007

    újonc

    Sziasztok!

    Korábban írtam, de úgy tűnik elsikkadta dolog.
    Tehát arról van szó:

    IT állást keresek. Abban tudnátok segíteni, hogy Programtesztelő munkakör miből áll, mit kell tudni, mit várnak el?

    Másik ág, amiben gondolkodom, a Java. Ehhez sem volt még szerencsém. Honnan és átlagos infó-elmével kb mennyi idő alatt lehet megtanulni?

    Vannak olyan cégek, akik felvesznek, és kitanítanak akár úgy, hogy aláírat x évre szerződést annak fejében? (tanfolymatot találtam, de olyan kamu-feltételekkel, hogy köszi nem, másfél milla tandíj, ha nem sikerül...)

    Programozó érettségim + gazdasági informatikau okj-m van
    Eddig kb adatrögzítőként dolgoztam az elmúlt közel 10 évben. A programozó tudásomat már inkább hagyjuk, nem használtam, elsikkadt. Konkrét tesztprogramot sosem használtam, nem kerültem vele fizikai kapcsolatba. Viszont azt tapasztalatból tudom, hogy programok használatát könnyen megtanulom. Bármi új munkát kellett csinálni, perfect megtanultam.
    Angol nyelvvizsgám megvan, középfok, de 10 éve nem használtam, így most eléggé nyökögősen megy.

    Most tanácstalan vagyok kicsit, merre induljak el, de mindenképpen IT vonal érdekel. Nem akarok örök életemre leragadni az adatrögzítő szinten!

    Tapasztalatok? Tanácsok? ...valaki!?

Új hozzászólás Aktív témák