Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ági1826

    friss újonc

    Sziasztok! Tudnátok segíteni?Alin gmail-lal léptem be,nem regisztráltam.Ha belépek sehol nem találom a fiókomban az email címemet.Az email értesítés be van kapcsolva,de alatta írja,hogy erősítsem meg az email címemet! Csak hogy,nem tudom! Nem kaptam ilyen email-t már 1000-szer átnéztem!Kértem többször küldje újra,de nem kapom meg!! Ezt látom ahol a megerősítő email-t kell kérni:
    Erősítse meg az e-mail címét
    Küldtünk egy e-mailt a következő címre : google_109849503021659510145@aliexpress.com
    Kérjük, erősítse meg e-mail címét, hogy ne hagyja ki a kereskedelmi partnerektől érkező kérdéseket.
    Nem kapták meg a megerősítő e-mailt?1. Ellenőrizze a spam dobozt.2. Küldje el újra a megerősítő e-mailt a google_109849503021659510145@aliexpress.com címre? Küldje újra most.3. Megváltoztat egy másik e-mail címet? Most változtasson.
    Hova küldi ez? Milyen email címre? Ha a Most változtassonra kattintok és beírom az emailt (amivel be vagyok lépve), azt írja már van ilyen email cím.Hogy lehet,beírni az emailt,hogy értesítést is kapjak a rendeléseimről?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák