Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (ÉN)közPONT

    senior tag

    Hali.

    Két technikai jellegű kérdést szeretnék feltenni PS el kapcs.

    Az első ,hogy a közeljövőben HW fejlesztés elött állok és milyen hardvert javasolnátok (akár konkrét márkákat) ami ideális lenne PS cs5 alá? 775 quad ban és esetleg 1155 ben gondolkodom
    (Psben egy 775-s nagyobb quad és egy 1155-s 2.4 es sandy között nagy a külömbség? a ps javára?)

    4-8 gix ram..gondolom logikusan a 8 gix jobb lenne (2000x2000 - 4000x4000 melókhoz), mivel csak sokadfokon lenne hobbygép ,de nem vetem meg a játék ötletét ti milyen vidkarti javasoltok ami megfelel a CS5 nek és a legutolsó játékéknak egyaránt úgy ,hogy ha lehet Crysis 2 akadás nélkül min 1024*768 ban Fullfullban fusson...Jah és full passzív gépet akarnék építeni.

    A másik dolog ,hogy vki tud e mondani olyan nyomtatót ami alkalmas 3d kocsi matricák nyomtatására és egy munkafolyamatban körbe is tudná vágni? Roland cuccait megnéztem egy csoda ,de kicsit olcsóbb kéne :-/ ...vagy az is megoldás ,hogy nyomtató és vágógép....precíz holmik kellenének megfelelő felbontással (fotórealisztikus képek is) és vágóprecízitással !

    Itt is típusokat kérnék ,hogy szerintetek ilyen melóra mit is lenne érdemes venni?
    Árban a nyomtató/vágó masina 1M alatti kat mindenképp
    Pű be is jöhetnek linket ilyen holmikról.

    Köszi :R :R :R

    Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Új hozzászólás Aktív témák