Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • general

    addikt

    válasz delta9 #19240 üzenetére

    még mindig elbeszélünk egymás mellett, vagy félreérted, vagy nem fogalmaztam érthetően.
    nem a 2 kijelző különbözősége miatti különbséget látom, tudom, az milyen, hanem, teljesen más színek, árnyalatok...
    de közben rájöttem, utánaolvastam. a 2 gépen 2 különböző munka színtér volt beállítva a PS-ben, így először az"export" gépről Convert to Profile ("import" gép színtérbe), utána oké. most már ugyanaz a beállítás mindenhol, de így tudom, ha különbözőben dolgozom, akkor mit tegyek, hogy folytatni tudjam.
    nem mellesleg nem azért, mert nekem nem számít az egész, hanem mert a színekkel nem foglalkoztam, amíg retusáltam, az az utolsó, külföldön voltam, velem volt a laptop, dolgozgattam vele, most meg befejezném. ennyi, nem kell találgatni tovább.

    Tehát mikor a notin bizgerált file-t átvitted a pc-re, más színeket látátl, ugynakkor azt is írtad: "nem vártam, hogy ugyanazt lássam" (akkor jó, nincs elvárás, nincs probléma ;] )

    szurkálni könnyű, megint csak mondom. egyszerűen félreértetted ( fogjuk rá ;) ). ha nem lenne elvárás, nem ba***nék ezzel ennyit, nem? ;)
    részemről lezártam a témát.

Új hozzászólás Aktív témák