Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    tegnap kijutottunk a budaörsi ikejába. gyereknek is vettünk etetőszéket, és befigyelt egy markus is.
    jónak tűnik, minőségi darab. 30-at megért. az ülőlapja tényleg rövid, de vállalható. csak pár centivel kellett volna hosszabbra csinálniuk... na mindegy, jó lesz ez így is. asszonyka csak úgy tud rajta hintázni, ha tartja a támlát, neki kell feszülnie, különben visszajön egyenesbe :) a hintamechanika természetesen a leglazábbra van állítva. az mondjuk hozzátartozik az igazsághoz, hogy 46kg :DDD
    az ikea nem lopta be magát most sem a szívembe, nekem még mindig labirintus, de ezt leszámítva sem szeretem. pár rokonnál is sokszor úgy érzem magam, mint valami ikea bemutató szobában/lakásban :D
    tucat. én meg utálom a tucatot... de ez van :)
    1 éves fiam is velünk volt, ilyen szempontból jó az ikeja. volt baba-mama szoba pelenkázóval, kényelmes fotellel, nagy plusz pont.

    ja, még valami, a szövetes markus-ok karfáin az a gumi borítás röhelyes :DDD
    rakhattak volna rá szövetet, vagy csak simán műanyag is jobb lett volna ennél.
    ajándékba kaptam ezt a széket szülinapomra (igazából EZT, csak visszavittem, mert szeritnem kaki volt. nem is nagyon értem a családot, hogyan tudtak nekem látatlanban széket venni :U ), és 30-ból ez volt a legjobb vétel, szóval nem mondok rá több csúnyát. :)
    a támla nagyon jó magas, az előző székemnél a fejem nem volt megtámasztva, ez így sokkal kényelmesebb.
    viszont... mivel a régi szék mechanikájának nincsen baja (csak a műbőr döglődött már), így egy régi vágyam, ötletem fogom kiélni vele. nevezetesen, van egy-két hibátlan állapotú mitsubishi galant ülésem a pincében, az egyikből forgószék lesz :DD

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák