Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz Raymond #49664 üzenetére

    Elnézve a körülményeket, még az is lehet, hogy a kábel nem segít a problémákon. :DDD

  • Danecay

    őstag

    válasz Raymond #49664 üzenetére

    Köszi a választ! Kábel híján biztosan így fogok tenni :) Viszont lenne még itt egy lehet hülye kérdésem ezzel kapcsolatban. Wi-Fi Direct Link kapcsolatra nincs lehetőség? Tudjátok, arra gondolok, amikor az összeköttetésért felelős router mellőzése mellett direktben képes kommunikálni 2 eszköz? Nekem csak egy olcsóbb Tenda AC1200-as router-em van, aminek gondolom elméleti síkon ki kellene tudnia szolgálni a kapcsolatot (11ac speed up to 1167Mbps (5GHz: 867Mbps + 2.4GHz: 300Mbps) de feltételezem nem véletlenül folytak itt a diszkurzusok inkább 40e~ Ft-ot súroló router-ekről eddig.

    [ Szerkesztve ]

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Raymond #49664 üzenetére

    +1 Pont ezt akartam én is írni.

    Én sem vettem meg a Virtual Desktopot. Igaz mostanában keveset használom a Q2-t, de az Airlink eddig mindig megfelelő volt. Felpattintom a fejemre, csatlakozok és megy a játék.
    Szerintem inkább a dedikált router lenne fontosabb ha már PC- Q2 vezeték nélküli összekötésről beszélünk.

    #49672 rappit4: Nekem mindkettő van és nem egyszerre lettek vásárolva. Úgy voltam vele, hogy az egyiket eladom, ha mindkettőt kipróbáltam és döntök a kettő közül. Nem tudtam választani. G2 annyira jó képet ad Assetto Corsa-ban és a többi szimulátorban, hogy a Q2 a fasorban sincs hozzá képest. Viszont kicsi a sweet spot a Q2-höz képest és a kontrollerei idegesítően rosszak. Így megmaradt nálam mindkét headset de én kütyüb*zi is vagyok és tisztában vagyok vele, hogy ez nagy luximuxi. De például Arizona Sunshine-ban G2-t használva ha leengedetm a két kezem akkor meghülyül a tracking. Hiába jobb képe van, ahol fontos a követés, fegyverrel kell célozni vagy csapákolni kell, inkább Q2-t használom. Ebben a témában nincs jó megoldás, ha választani kell a kettő közül, akkor valamelyiket muszáj választani. Én valószínűleg inkább választanám a Q2-t ha muszáj lenne és inkább használnám boldogan a kisebb felbontású headsetet mert kevesebb hülyesége van, egyszerűbb, könnyebb használni, kevésbé nyűgös. Összességében több érv szól a Q2 mellett, mint a G2 mellett, könnyebb "elviselni" a Q2-t, mint a G2-t és könnyebb vele egy jobb headsetre várni.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák