Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz BlackDesert #398 üzenetére

    Erről a szemtémáról már volt szó korábban, bizonyos szemproblémákat épp ilyen lencsével/módszerekkel kezelnek (talán Kicsimix vagy más fórumozó tud erről konkrétabban írni). Másrészt már évek óta tesztelnek emberek ilyen cuccokat, ott vannak a VR-os youtuberek Janinak is van egy szép kis szemüvege, mégsem panaszkodott rá eddig. Másrészt én konkrétan melózom, nem tudnék napi pár óránál többet játszani vele ha meggebedek sem, plusz biztos lesznek olyan kedvenc játékaim amihez mondjuk nincs támogatása a riftnek vagy egyszerűen "jobb" játszani rift nélkül (gondolok többek között a kompetitív játékokra). Gondolom másoknak is vannak hasonló kifogásaik amik azért csökkentik majd a riftben töltött napi óraszámukat.

    A felnőtt dolgokat művelésére meg szerintem mindenkinek vannak saját megoldásai. :DDD
    Az meg, hogy az érzékszerveid kiesnek, nos hát ez van. Otthon vagy biztonságban, esetleg a családtagjaid/barátaid is a közeledben vannak, nincs mitől félni szvsz. Ha egyedül vagy pláne nincs. De azért azt nehezen tudom elképzelni, hogy 3-4 órán át úgy rajtad van a szemüveg, hogy le sem veszed, mert azért az embernek vannak alapvető szükségletei, ha csak a leggyakoribbat is nézzük az ivás, inni meg gondolom nem túl könnyű benne főleg, hogy előtte meg is kell fogni a poharat/üveget. Később majd jönnek a katétellel/infúzióval ellátott VR kitek is... :DDD

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák